طراحی دکوراسیون

شرکت آذرفرش با استفاده از کادری مجرب در طراحی دکوراسیون داخلی و معماری داخلی همراه شما هموطنان عزیز  در قسمتهای ذیل می باشد: که همواره در هر مرحله از کار هر ۶ مورد اصول اصلی طراحی دکوراسیون : شناخت، تجزیه و تحلیل،  ایده پردازی، کانسپت، طرح اولیه  طرح نهایی ، را رعایت می کنیم.

مراحل طراحی دکوراسیون
  • کف پوش: شامل انواع پارکت ، لمینت و انواع قرنیز همراه با زیرسازی در صورت نیاز
  • کاغذ دیواری و پوستر: شامل انواع کاغذدیواری ایتالیایی، کاغذ دیواری آمریکایی، کاغذدیواری کریستال ، طلاکوب، نقره کوب و کاغذ دیواری دوخت، انواع پوستر ساده و سه بعدی
  • طراحی و اجرای کابینت و کمد دیواری: هایگلاس، رومی، وکیوم و MDF  با به روزترین متد دنیا
  • بین کابینتی:  وقتی صحبت از دکوراسیون آشپزخانه می شود، شاید اولین مساله ای که به ذهن ما خطور کند، استفاده از کابینت و مدل و رنگ آن باشد. این اتفاق کاملا طبیعی و درست هم است، اما نباید دکوراسیون آشپزخانه را تنها به کابینت ها معطوف کرد و از سایر جزئیات غافل شد. یکی از مسائلی که باعث زیباتر شدن آشپزخانه و به چشم آمدن کابینت ها می شود، استفاده از بین کابینتی و توجه به دیوار بین کابینت است.
  • گچ بری پیش ساخته: که شامل ابزارآلات پلی اورتان که یکی از متریال هایی است که روند کار در زمینه ی طراحی و اجرای گچبری و تزیین دیوار، ستون، سر ستون، سقف تسریع کرده است. (برای دیدن نمونه ها به ستون ابزارآلات پلی اورتان مراجعه شود)
  • دیوارپوش: در واقع دیوارپوش به عنوان یکی از عناصر متفاوت در پوشاندن دیوارها و جلوه دهی به دکوراسیون داخلی ساختمان ها  اهمیت دارد. این نوع پوشش دیواری با عنوان دیوارکوب هم شناخته می شود و می توان از آن برای انواع فضای مسکونی، تجاری، اداری استفاده کرد. انواع دیوارپوش را می توان به لحاظ جنس ساختاری و کاربردی که دارند طبقه بندی کرد. دیوارپوش ها در انواع مختلف شامل نوع ام دی اف و پی وی سی می باشند. انواع دیوارپوش های دیگر شامل دیوارپوش چرمی، دیوارپوش چوبی، دیوارپوش سه بعدی، سنگی، آلومینیومی، شیشه ای نیز هستند.
  • پرده : شامل انواع پرده های زبرا، شب و روز، تور ساده ، پرده همراه پنل، پرده چوبی و فلزی
  • آینه کاری: یکی از روش های مناسب برای بهتر جلوه دادن دکوراسیون داخلی استفاده از آینه کاری با طراحی های متفاوت و متناسب جایگاه مورد نظر می باشد.
  • سقف کشسان: سقف کشسان را می توان یکی از مدرن ترین انواع سقف کاذب دانست. این سقف از پارچه ای از جنس PVC ساخته می شود که دارای قابلیت کشسانی است. به این معنی که می توان با گرمادهی به پارچه، آن را به اندازه مورد نظر کش آورد و سپس روی پروفیل های ویژه ای نصب کرد. از پارچه کشسان می توان به عنوان دیوارپوش نیز استفاده کرد که به آن دیوار کشسان گفته می شود. سقف کشسان و دیوار کشسان دارای قابلیت نورپردازی هستند که این قابلیت از عناصر مهم زیباسازی دکوراسیون به حساب می آید.
  • محصولات آنتیک چوبی: محصولات چوبی که شامل مبل، صندلی چوبی و صندلی با روکش پوست، بار، ناهارخوری، میز تخته نرد و شطرنج و….. که می توانید درمنزل و ویلای خود استفاده کنید.