کارخانجات فرش بهشتی تبریز کار خود را از ابتدای سال ۱۳۸۷ آغاز نموده است. از همان ابتدا با تولید فرش هایی بسیار ظریف و با تراکم بالا توانست جایگاه ویژه ای را در صنعت تولید و تجارت فرش کسب نماید. گروه صنعتی کارخانجات فرش بهشتی تبریز با در اختیار داشتن جدیدترین ماشین آلات روز دنیا توانسته اند تا حد زیادی کیفیت فرش ها را ارتقاء بخشیده و جزء تولیدکنندگان تراز اول کشور باشند. استفاده از نخ مرغوب با ارتفاع ده میلیمتر و همچنین اکرلیک هیت ست شده در نخ خاب فرش باعث نرمی و لطافت بیشتر فرش های بهشتی تبریز شده است. وجود نخ مرغوب در بافت فرش های شرکت بهشتی تبریز کیفیت محصولات را در زمره ی درجه ی عالی قرار می دهد که علاوه بر درخشندگی و شفافیت رنگ ها باعث عدم تغییر رنگ فرش پس از شستشوی آنها می شود. این نخ ها فاقد پرزدهی بوده و ضدحساسیت و ضد الکتریسیته می باشند که تمامی اینها جوانب مختلف یک فرش خوب را به خانه هایمان هدیه می دهد.

از دیگر شاخصه هایی که فرش بهشتی تبریز را از سایر محصولات متمایز می نماید وجود طرح و نقش های بسیار متنوع این شرکت است. می توان گفت وجود طراحان چیره دست در این شرکت باعث ایجاد طرح هایی نوین و خاص شده که که بطور مداوم طرح و نقش جدید به مجموعه ی محصولات این شرکت اضافه می شود.

پرطرفدارترین های فرش بهشتی تبریز

فرش بهشتی تبریز طرح کژال:

فرش بهشتی کژال تبریز یکی از جدیدترین طرح های شرکت بهشتی تبریز است که در رنگ های سرمه ای، کرم، آبی و قهوه ای بافته شده است. بافت فرش کژال برجسته بوده و جنس نخ بکار رفته در آن اکرلیک هیت ست شده می باشد. این فرش ۱۲۰۰ شانه دارای تراکم ۳۶۰۰ است که طرح و نقش شفاف با جلوه ای دو چندان را به خانه می بخشد. می توان گفت این فرش کلاسیک با فضای اتاق پذیرایی بهمراه چیدمان استیل و کلاسیک متناسب تر خواهد بود. ضخامت نخ خاب ۷ میلیمتر بوده که باعث نرمی و لطافت دوچندان سطح فرش خواهد بود. وجود یک ترنج در مرکز فرش کژال بهشتی تبریز که توسط سی خشت احاطه می شود ظاهری منحصر بفرد از تلفیق سبک مدرنیته و کلاسیک ارائه می دهد. طرح و نقش های گلدانی، افشان، اسلیمی و نقوش هندسی گوناگون در هریک از خشت های فرش مجموعه ای از انواع نقوش فرش های اصیل ایرانی را یکجا به نمایش می گذارد.

قیمت فرش بهشتی تبریز طرح کژال در بازار دستخوش تغییر بوده با اینحال شرکت آذرفرش ضمانت حداقل قیمت را در بازار ارائه میدهد.

فرش بهشتی تبریز طرح شاهکار:

این مدل از فرش بهشتی تبریز در زمره طرح های کلاسیک این شرکت بوده که می توان گفت شاهکاری در زمینه ی طراحی و رنگ نیز می باشد. فرش شاهکار دارای طرحی اصیل و بی بدیل است که می توان ادعا کرد همتای صنعتیِ فرش های دستباف قدیمی ست.ترنجی بزرگ در مرکز قرار گرفته که با گلهای ریزی که سرتاسر فرش را پوشانده اند احاطه می شود. فرش شاهکار بهشتی تبریز در نوع برجسته بافته می شود که در آن ترنج قالی و همچنین گلهای ریز آن برجسته بافته شده اند. از دیگر ویژگی های فرش شاهکار اینست که تنها در یک رنگ زمینه ی آبی با گلهای برجسته ی سفید، کرم، صورتی، آبی روشن، و گردویی بافته می شود. این فرش در دسته ی ۱۲۰۰ شانه ی ۳۶۰۰ تراکم بافته می شود و جنس نخ خاب آن اکرلیک هیت ست شده است که این امر باعث ایجاد حس نرمی و لطافت بیشتر می شود. وجود نخ مرغوب، ضدحساسیت، و ضد الکتریسیته در این فرش باعث شده که پس از شستشو دچار تغییر رنگ نشده و همچنان زیبایی و درخشندگی خود را حفظ نماید.

علاوه بر تضمین اصالت کالا، قیمت فرش شاهکار بهشتی تبریز نیز در سایت آذرفرش حداقل قیمت موجود در بازار است.

فرش بهشتی تبریز طرح افشان ماندگار:

این مدل از فرش بهشتی تبریز یکی از بی نظیرترین نقش های افشان است که در دو رنگ کرم و قهوه ای بافته می شود. در مدل کرم رنگ فرش ماندگار بهشتی تبریز قاب اصلی فرش را رنگ قرمز آجری تشکیل می دهد که با گل های زمینه ی فرش یکرنگ است، و در مدل قهوه ای فرش ماندگار قاب اصلی فرش را حاشیه ای به رنگ کرم تشکیل می دهد که با رنگ قهوه ای زمینه ی مرکز فرش زیبایی آن را دوچندان کرده است. نقش افشان ماندگار بدلیل نبود ترنج در مرکز فرش می تواند هم در چیدمان کلاسیک و هم در میان مبلمان راحتی استفاده شود.  وجود نقوش اسلیمی در زمینه ی اصلی فرش ماندگار بهشتی تبریز نشان از اصالت طرح و نمایانگر هنر فرش ایران باستان است.این سبک از طراحی باعث بزرگتر نشان دادن فضا شده و حالتی مستطیلی و کشیده تر به فضا می دهد. فرش ماندگار بهشتی تبریز ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰ است که در زمره ی فرش های ریزبافت قرار می گیرد. جنس نخ خاب فرش اکرلیک هیت ست شده است که ضخامت آن ۷ میلیمتر بوده و القاگر حس نرمی و لطافت بیش از پیش خواهد بود. استفاده از نخ مرغوب و ضد حساسیت در بافت فرش های بهشتی تبریز مانع از رنگ رفتگی و سفت شدگی فرش حتی پس از چندین بار شستشو خواهد شد.

قیمت فرش افشان ماندگار بهشتی تبریز در سایت آذرفرش حداقل قیمت بازار بوده و ضمانت اصالت کالا نیز در تمامی فرش های سایت  توسط شرکت های مربوطه مورد تایید است .

فرش بهشتی تبریز طرح افشان درباری:

یکی دیگر از طرح های پرطرفدار شرکت بهشتی تبریز طرح افشان درباری ست. فرش افشان درباری در زمره فرش های کلاسیک ۱۲۰۰ شانه ۳۶۰۰ تراکمِ این شرکت بوده که طرح و نقشی زیبا و اصیل دارد. زمینه این فرش کلاسیک پر از گل های ریز و درشت به رنگ های صورتی، کرم، قهوه ای، قرمز و آبی ست. رنگ زمینه ی این فرش در دو رنگ کرم و قهوه ای بافته می شود که حاشیه های متضاد هم دارند. طراحی این فرش در عین سادگی بسیار خاص بوده که با دکوراسیون کلاسیک بسیار سازگار است. نخ خاب بکار رفته در این فرش اکریلیک هیت ست شده است که ضد حساسیت بوده و فاقد پرزدهی ست. همچنین نخ مرغوب این فرش دچار رنگ پریدگی و بور شدن فرش حتی پس از چندین بار شستشو نخواهد شد. فرش افشان درباری بهشتی تبریز انتخاب خاصی ست که می توانید با آن دکوراسیون منزل خود را به بهترین شکل مزین نمایید.

قیمت فرش بهشتی تبریز طرح افشان درباری در فروشگاه فرش آذرفرش ضمانت مناسب ترین قیمت بازار و همچنین ضمانت اصالت و سلامت کالا را نیز ازشرکت فرش بهشتی تبریز داراست.